1

Збираєтесь привезти з Європи смачненького? Є речі, які варто пам'ятати!

30.05.2018

               особливості провезення продуктів харчування для власного вживання

ВО «Велта ПМСГ" Гарант-Сервіс "Ваш надійний помічник в сфері надання фінансових гарантій та митного оформлення вантажів. Команда професіоналів, яка готова 24 години на добу 7 днів на тиждень якісно і сумлінно працювати на благо Вашого бізнесу. Багаторічний досвід роботи - це те, що робить нас компанією №1 в Україні на ринку митних послуг!

На територію України дозволяється провозити харчові продукти для власного вживання на загальну суму до 200 євро в наступних обсягах:

  • Продукти в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі (наприклад: шоколад, спагетті, чай, кава, оливкова олія, ін.) - дозволяється провозити 1 упаковку або загальною масою до 2 кг кожного найменування;
  • Продукти без упаковки (наприклад: фрукти, овочі, м'ясо, сало, сири, ін.) - дозволяється провозити до 2 кг кожного найменування;
  • Продукти без упаковки - неподільний продукт, готовий до безпосереднього вживання (наприклад: копчена курка, ковбаса, домашня консервація, ін.) - дозволяється провозити в кількості 1 штука кожного найменування.

Приклад: Одній людині можна провезти упаковку чаю, кави, шоколаду, до 2 кг яблук, до 2 кг груш, до 2 кг картоплі, до 2 кг моркви, до 2 кг грибів, до 2 кг м'яса, до 2 кг сала, 1 копчену курку, 1 палицю ковбаси, 1 банку домашньої консервації, 1 банку домашнього меду, ін.

Але загальна сума всіх продуктів харчування не повинна перевищувати 200 євро!

Захистіть особистий багаж і багаж інших пасажирів - герметично упакуйте продукти харчування в спеціальну тару для транспортування.

У разі ввезення харчових продуктів на територію України здійснюється їх декларування (усне або письмове - за бажанням власника продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

Пам'ятайте, що звернутися до фахівців Гарант-Сервіс набагато вигідніше для Вашого бізнесу, ніж самостійно вирішувати проблеми на митниці.