1

Торгівля Україна-РФ: обопільна залежність!

22.06.2018

               Гарант-Сервіс, логістика, транспорт, оформлення Т1, страхування вантажів, супровід вантажів, митниця, митне оформлення, фінансові гарантії, фінансові послуги

Прийшов час знову поговорити про цікаві факти і сьогодні розглянемо торгові відносини України і Росії.

Якщо вважати експорт-імпорт по окремих країнах, то зі східним сусідом ми торгуємо набагато більше, ніж з будь-якою країною Європейського Союзу. Тому в такому випадку Росія виявляється взагалі на першій сходинці.

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за 2017 років РФ посіла третє місце серед країн, в яких найбільше зріс український експорт.

У 2017 році імпорт російських товарів виріс на 40% (з $ 5,1 до $ 7,2 млрд). Найбільшу частку в товарообігу займають нафта, добрива і чорні метали.

Також в минулому році на 161% зросли вартісні поставки залізничних локомотивів і на 191% - свинцю. Імпорт мінеральних продуктів також виріс на 42,9%, навіть незважаючи на те, що в 2014 році Україна фактично отримала незалежність від постачань газу з Росії, а ввезення мінпродуктов впало удвічі.

У той же час експорт товарів з України в Росію в 2017 році в порівнянні з 2016 роком зріс на 10% (з $ 3,5 до $ 3,9 млрд): українська сторона найбільше продавала мінеральну і хімічну продукцію, машини і обладнання.

Також з України вирушило в РФ на 163% більше жирів рослинного і тваринного походження.

Дізнавайтеся більше разом з нами і пам'ятайте: Гарант-Сервіс - Ваш надійний партнер на ринку митних і брокерських послуг!