1

Супроводження вантажу: довіряйте професіоналам! Довіряйте нам!

08.06.2018

        супровід вантажів від компанії гарант сервіс

Дотримання безпеки у дорозі просто необхідне, якщо Ви зацікавлені у тому , щоб Ваш вантаж прибув у повному обсязі та належному стані. Практика свідчить, що під час поставок і переміщення вантажів їх власники зазнають високого ризику збитків та втрат, пов'язаних як із звичайним псуванням товарно-матеріальних цінностей, так і з навмисним шкідництвом і розкраданням. 

Гарант-Сервіс має багаторічний досвід роботи у даній сфері та перевірений штат співробітників. Супровід вантажів забезпечується охоронцями, які мають спеціальну підготовку, регулярно проходять навчання , тренінги і періодично здають тести на професійну придатність. Здатність швидко оцінити ситуацію , спрогнозувати її найбільш вірогідний розвиток , самостійно прийняти адекватні, законні заходи - ось якісний рівень підготовки співробітників нашого підприємства. Під час супроводу вантажів наші співробітники забезпечуються усім необхідним для виконання завдання спорядженням - мобільним і радіо зв'язком, сучасними засобами захисту тощо. При прийнятті вантажу під охорону проводяться усі необхідні охоронні заходи, узгоджені з клієнтом.

Після підписання договору індивідуально розробляється проект супроводу вантажу з врахуванням його особливостей , залучених транспортних засобів. Відпрацьовується та узгоджується з клієнтом схема забезпечення охорони. Відповідно до цього розробляється детальна інструкція з охорони супроводжуваного вантажу від моменту прийому матеріальних цінностей під охорону до моменту їх здачі. Для кожного випадку передбачена індивідуальна матеріальна відповідальність. Наші спеціалісти обов’язково нададуть необхідну консультацію по встановленню технічних засобів охорони, допоможуть максимально оптимізувати витрати на охорону. Ми готові надати експертну оцінку обраному Вами маршруту транспортування або, за Вашим бажанням, розробимо оптимальну ( економічна і максимально безпечну) схему маршруту з урахуванням розташування автосервісів, АЗС , місць безпечного відпочинку і т. д.

При супроводі автомобільного транспорту охоронці знаходяться в машинах супроводу або у кабіні автотранспорту поруч з водієм. При залученні машин супроводу налагоджується система зв'язку і умовних сигналів з ​​водієм, у разі непередбачених обставин, екстрених зупинок і т. п. Коли перевезення вантажу здійснюється автотранспортом, який не належить замовнику, ми всановлюємо необхідні для дотримання безпеки перевезень стосунки з обраною вами транспортною компанією. Якщо клієнт не має стійких уподобань щодо перевізника, можемо запропонувати Вам послуги компаній, з якими маємо позитивний досвід співпраці.

При супроводженні перевезення вантажів автотранспортом нами забезпечуються: 

 • узгодження механізму прийому і передачі вантажу з обов’язковою перевіркою неушкодженості бортів машини і тенту (будки) , а також наявності чіткості відбитка пломби (при необхідності та за бажанням клієнта надаємо власні разові пломби , що дозволяють посилити контроль над збереженням вантажу); 
 • періодичну перевірку неушкодженості вантажу у процесі транспортування супроводжуючим персоналом;
 • контроль навантаження-розвантаження; здійснення оперативною службою постійного контролю за охороною та супроводженням вантажу на всьому маршруті з врахуванням уточнення термінів доставки і розрахунку орієнтовного часу проїзду контрольних точок, час виходу на зв'язок з диспетчером (додатково можлива установка і відстеження по засобу JPS навігації); 
 • при бажанні протягом всього маршруту замовнику надається докладна інформація про прямування вантажу; 
 • додаткові заходи безпеки у місцях відпочинку, а також у місцях проведення огляду транспорту (наприклад , технічного або патрульного), що перевозить вантаж (у т. ч. за допомогою технічних засобів охорони і контролю автомобіля у місцях зупинок);
 • вирішення позаштатних ситуацій (перевірки поліцією , огляд вантажу , ДТП);
 • сприяння у роботі з державними правоохоронними службами.

В обов'язки персоналу охорони при супроводженні вагонів, платформ, перевезень водним транспортом також входить входить періодична перевірка цілісності вагонів, тари, контейнерів , звірка печаток та пломб . Для зниження ймовірності нападу і розкрадань на зупинках, причалах постійно змінюються маршрути обходу, виставляються патрулі та проводиться огляд дахів, платформ, простору під вагонами, суден, а також перевіряється цілісність печаток і пломб, надійність кріплення супроводжуваного вантажу. При супроводі вантажів у вагонах та суднах будь-які переговори з сторонніми особами веде виключно старший команди охорони, при цьому інші охоронці , не відволікаючись , продовжують здійснювати охорону.

Інформація про характер вантажу і місце доставки ні в якому разі не розголошується третім особам. Контролюючим особам та перевіряючим , що надали відповідні документи дозволяється пред'являти документи на супроводжуваний вантаж , проте інформація про кількість охоронців, їх розстановку , графік несення служби не надається.

Гарант-Сервіс - Ваш надійний помічник для супроводження вантажів по всій території України! Ми гарантуємо Ваш успіх!