1

Розстрочка на сплату ПДВ при імпорті обладнання? - Ми це вміємо!

19.05.2018

               як отримати розстрочку НДС при перевезенні вантажів

Гарант-Сервіс є вашим надійним помічником у світі митного контролю та фінансових послуг. 

Кваліфіковані спеціалісти завжди готові прийти Вам на допомогу, і стосується це будь-яких питань пов’язаних з нашою діяльністю! Розстрочка на сплату ПДВ при імпорті обладнання – не виключення, а як її отримати дізнаймося далі:

Кабмін постановою від 07.02.2018 р № 85 затвердив Порядок надання розстрочки сплати ПДВ і застосування забезпечення виконання зобов'язань при ввезенні на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України.

Варто відзначити, що отримати розстрочку можна тільки для обладнання за певними кодами УКТ ЗЕД. (П.65 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України).📋

Термін, на який можна отримати розстрочку, становить не більше 24 календарних місяців.

Отримати розстрочку імпортер зможе після подачі в митницю імпорту заяви (її форма наведена в Додатку № 1 до Порядку) разом з:

  • контрактними і товаросупровідними документами;
  • бізнес-проектом, бізнес-планом або іншим документом, що містить опис технологічного процесу з економічними розрахунками та очікуваними результатами діяльності;
  • висновками експертів, ДСТУ, іншою технічною документацією, документами, що підтверджують наявність виробничих потужностей і приміщень.

Після отримання рішення митниці компанія сплачує перший платіж ПДВ до бюджету, і при митному оформленні імпортної декларації на решту ПДВ надає забезпечення виконання зобов'язань відповідно до розділу Х Митного кодексу України або банківську гарантію.

Розділом Х МКУ передбачені види забезпечення сплати митних платежів і стає зрозуміло, що застосувати на практиці вийде тільки фінансову гарантію.

У свою чергу МКУ передбачає внесення фінансових гарантій або у вигляді внесення імпортером на рахунок митниці грошової застави, або у вигляді фінансових гарантій, виданих Гарантом, яким може виступати наша компанія.

Надалі підприємство повинно буде сплачувати ПДВ щомісяця рівними частинами, супроводжуючи оплату цього платежу подачею додаткової митної декларації в митницю.

Наша компанія з радістю готова допомогти імпортерам, надавши фінансову гарантію на розстрочку ПДВ! 

Гарант-Сервіс – на варті Вашого бізнесу!