1

Представництва в пунктах пропуску України: нам довіряють!

18.07.2018

               Гарант-Сервіс, митниця, пункти пропуску, карта, страхування, страхування вантажів, оформлення Т1, GPS-замки

Гарант-Сервіс ставить за мету своєї роботи 365 днів на рік 24 години на добу надавати якісні та оперативні послуги нашим клієнтам і бізнес партнерам.

Автомобільні, залізничні, морські та інші види сполучення через державний кордон України здійснюється тільки в пунктах пропуску. Пропуск транспортних засобів, вантажів, товарів та іншого майна через кордон проводиться відповідно до чинного законодавства та міжнародних договорів України.

При перетині кордону проводиться прикордонний контроль, який передбачає перевірку документів та підстав на право в'їзду в Україну або виїзду з неї, а також здійснюється огляд транспортних засобів, вантажів, товарів (предметів) та іншого майна.

Наша компанія має представництва в пунктах пропуску по всій території України! Детальніше з картою представництв в пропускних пунктах Ви можете ознайомитися на сайті компанії!
http://www.gs.com.ua/ua/site/index

Наша компанія на ринку більше 20 років і тільки за минулі 10 років ми обслужили понад 10 000 тисяч клієнтів! За підсумками 2017 роки ми оформили більше 41 000 гарантійних документів! Ми впевнені - нам довіряють! З нами Ваш бізнес в надійних руках!