1

Потрібна транзитна декларація Т1? Ви звернулися за адресою!

22.05.2018

               оформлення транзитної декларації Т1

Гарант-Сервіс будучи гарантом Вашого успіху, окрім інших послуг, пропонує для вас оформлення транзитної декларації Т1!

Можете бути впевнені, наші спеціалісти зроблять усе на найвищому рівні і забезпечать Вам спокій та впевненість, а Вашому бізнесу – зріст та процвітання.

Транзитна декларація (Т-1) повинна супроводжувати (територією ЄС) усі вантажі неєвропейського походження (наприклад, з США, Азії тощо) і вантажі, що надходять з європейських митних складів.

Транзитна декларація Т-1 на вантажі, що надходять суходолом, формується на кордоні ЄС, якщо вантаж надходить зовні, або постачальником/агентом постачальника або перевізника/експедитора — якщо вантаж надійшов з митного складу всередині ЄС.

На авіавантажі/вантажі, що надходять морем, з країн, які не входять до складу ЄС, Т-1 оформлюється уповноваженим агентом прямо в аеропорті/порті прибуття. Якщо вантаж відправлений літаком з країни ЄС і вимагає Т-1, ця декларація повинна надаватись відправником/постачальником, або вантаж повинен супроводжуватись авіанакладною із спеціальною позначкою.

Транзитна декларація Т-1 складається на основі накладної (інвойсу) і пакувального листа.

Пам'ятайте, що звернутися да спеціалістів Гарант-Сервіс набагато вигідніше для Вашого бізнесу, ніж самостійно вирішувати проблеми на митниці.