1

Потрібна фінансова гарантія для тимчасового ввезення товарів для виставки? Зверніться до нас!

29.06.2018

        товари, виставка, Гарант-Сервіс, митниця, фінансова гарантія, оформлення Т1, брокер, послуги, гарантія

З кожним роком все більше українських підприємств беруть участь в різних виставках як за кордоном, так і приймаючи іноземних учасників в Україні. Для того щоб не потрапити в халепу і без проблем провезти виставкове майно через митний кордон України, потрібно вчасно і належним чином оформити всі необхідні документи.

Фахівці Гарант-Сервіс готові допомогти Вам в цьому і надати фінансову гарантію на ввезені для виставки товари!

Переміщення товарів для участі у виставці через митний кордон України підлягає декларуванню митниці з поданням митної декларації (МД) та відповідного митного оформлення. Виставкове майно підлягає митному оформленню за умови подання організатором (учасником) виставки письмової заяви (в якій зазначаються мета, час і місце проведення виставки, юридична адреса і телефони організатора (учасника) виставки, номери рахунків в банку й інша інформація (за запитом митниці), яка може бути використана при подальшому оформленні виставкових товарів).

Найважливішим етапом підготовки документів є процедура митного оформлення виставкового обладнання.

Митне оформлення виставкового майна в разі ввезення (вивезення) через митний кордон України вважається завершеним за умови дотримання суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності вимог тарифного і нетарифного регулювання та подання в митницю необхідних документів:

 • документів, що підтверджують сплату встановлених чинним законодавством платежів;
 • митної декларації (оформляється експонентом на митниці окремо на кожен з чотирьох видів вантажу: виставкові експонати, стендове обладнання, рекламні матеріали, представницьке майно);
 • зобов'язання особи не реалізовувати товари, оформлені відповідно до митного режиму тимчасового ввезення (вивезення), без дозволу митниці та відповідного митного оформлення і заяви їх з метою вільного використання у встановлений термін;
 • копіі письмової заяви організатора міжнародної виставки резолюції начальника митниці;
 • договора (контракту, запрошення і т.п.) на участь у виставці;
 • інших документів, встановлених чинним законодавством.

Митне оформлення тимчасового ввезення (вивезення) виставкового майна відбувається в митниці, в зоні діяльності якої знаходиться ваше підприємство або проводиться виставка. Митне оформлення партії товарів фактурною вартістю менш 100 доларів США (за винятком товарів, що підлягають імпортному контролю) проводиться за листом підприємства без подання МД.

Пам'ятайте, що звернутися до фахівців Гарант-Сервісу завжди швидше, надійніше і вигідніше, ніж вирішувати проблеми на митниці самостійно! Гарант-Сервіс - надійний гарант Вашого успіху!