1

Краще рішення для перевезень: TIR або Фінансова гарантія?

03.08.2018

               фингарантия, финансовая гарантия, транзит, оформление грузов, обеспечение по Украине, рассрочка НДС, транзит по Украине, таможенная декларация, оформить декларацию, таможенный брокер, транзит импорт, сколько стоит финансовая гарантия

Як краще перевозити вантаж і чому Фінансова гарантія - це набагато простіше і зручніше?

Процедура оформлення гарантії є важливим етапом, але нікому не хочеться відчувати бюрократичні перешкоди. Книжка TIR - хороша гарантія для вантажів, яким потрібна гарантія до 100 000 євро. Однак бувають випадки, коли суми гарантій набагато перевищують рамки, передбачені гарантією книжки TIR. Якщо сума гарантій перевищує 100 000 євро, то книжка TIR вже не покриває подібну суму. У цьому випадку стає необхідна додаткова гарантія, оформлення якої призведе до додаткових витрат часу і грошей. Тому ми радимо вибрати підходящий варіант, сума гарантій якого не обмежується - це фінансова гарантія, видана Гарантом.

Фінансова гарантія є одним з найбільш вигідних і зручних способів забезпечення сплати митних платежів, так як не передбачає внесення грошових коштів на депозитний рахунок або в касу органів доходів і зборів України.

Наші клієнти, які вибирають такий вид забезпечення митних платежів як "Фінансова гарантія", виділяють наступні його переваги:

  • Використання фінансової гарантії не вимагає великих інвестицій і додаткових платежів за членство в асоціації.
  • Оформлення фінансової гарантії набагато простіше і зручніше. Водієві не треба заздалегідь мати при собі будь-які бланки або, тим більше, їх купувати.
  • Немає обмежень щодо сум та типу вантажу.

Час і гроші - це два дуже важливих фактора в логістиці, і співпрацюючи з компанією Гарант-Сервіс Ви не тільки економите час і гроші, а отримуєте простий, прозорий, зручний сервіс!