1

Гарант-Сервіс рекомендує!

27.05.2018

               фільм про французьких митників

Фахівці Гарант-Сервіс вміють не тільки працювати, а й відпочивати. Відпочивати ... думаючи про роботу. Рекомендуємо Вам до перегляду чудовий фільм «Митниця дає добро!». Гарна франко-бельгійська кінокомедія 2010 року. Фільм за своїм сценарієм зняв Дані Бун, він і Бенуа Пульворд виконали головні ролі.

Добрий і дуже людяний фільм про те, як переживали скасування кордонів при створенні Євросоюзу бельгійські та французькі митники в маленькому прикордонному містечку.

Батько виховував бельгійця Рубена Вандеворде (Бенуа Пульворд) в дусі квасного патріотизму. Він працює митником на французькому кордоні, де через його причіпки до «жабників» скупчуються кілометрові пробки. Ночами Вандеворде переносить прикордонні стовпи на кілька метрів углиб французької території. Патріот з жахом чекає 1 січня 1993 року коли за Шенгенською угодою, межа відкриється, і орди французьких загарбників накриють країну.

Своєю франкофобією Вандеворде здобув погану славу у колег по обидва боки кордону, в той час як французькому митнику Матіасу Дюкателю (Дані Бун) необхідно заручитися підтримкою бельгійця. Дюкатель рік таємно зустрічається з сестрою Рубена Луїзою (Жулі Бернар), яку родичі готові віддати тільки за бельгійця. Матіас добровільно викликається в напарники Вандеворде в новий мобільний загін франко-бельгійської  митниці.

Прикордонникам на стародавньому Renault 4 протистоїть місцевий наркоділок Дюваль (Лоран Гамелон). Подружжя власників прикордонного кафе з наступом 1 січня втратить весь прибуток, а тому вирішує працювати на Дюваля.

Приємного перегляду, дорогі друзі! І пам'ятайте: Гарант-Сервіс - надійний гарант Вашого успіху, навіть під час відпочинку!