1

Фінансова гарантія для сплати митних платежів - це просто і вигідно

07.05.2018

При ввезенні товарів на територію України для подальшого транзиту або оформлення товарів в режим імпорту часто потрібне забезпечення сплати митних платежів.

Відповідно до чинного законодавства України митні органи вимагають надання фінансової гарантії при ввезенні акцизних товарів, а також деяких інших визначених груп товарів.

Одним з найбільш вигідних і зручних способів забезпечення сплати митних платежів є фінансова гарантія незалежного фінансового посередника. Гарантія незалежного фінансового посередника (НФП) надається у вигляді документа. Даний вид гарантії є альтернативою гарантії у вигляді грошової застави і не передбачає бронювання грошових коштів на рахунку митних органів, що дозволяє більш ефективно оперувати ними.

Перевагами фінансової гарантії є:
• швидкість оформлення
• мінімальні витрати грошових коштів на отримання послуги
• відсутність необхідності внесення заставних коштів на рахунки митних органів.

Агенти Гарант-Сервісу по митному оформленню в будь-який час доби порахують суму митного боргу і нададуть Вам тариф на фінансову гарантію, Ви отримаєте гарантійний документ, який свідчить про забезпечення сплати митних платежів, і Ваш транспортний засіб зможе відправитися далі.

Гарант-Сервіс завжди готовий прийти до Вас на допомогу в питанні митних платежів та надає послуги найвищої якості. В нашій команді працюють справжні професіонали, які навіть найбільш затяжну і складну процедуру перетворять для вас в хвилинну формальність.